Canlı skorlara dön

Turkish Super Lig

Maç merkezi

MS

Trabzonspor · son maçlar

GGBGM

Antalyaspor · son maçlar

GMMGM
05 Nis Cum 20:30 TSİPapara Park

Maç olayları animasyonu

MS
TRAB 4 – 1 ANT · MS
TRABANT
Son alınan olay
90'+4' Oyuncu değişikliği

Antalyaspor

Jean Armel Drolé · Souleymane Doukara

Yalnızca yeni maç olayı geldiğinde canlandırılır.

Topla oynama: TRAB 0% · ANT 0%

Sağlayıcının gol, kart ve değişiklik olaylarına dayalı şematik canlandırma. Kesintisiz top takibi ve yayın videosu içermez.

Takım karşılaştırma

Veri sağlayıcısının paylaştığı son maçlardan hesaplanır.

Form özetiTrabzonsporAntalyaspor
Oynanan maç55
Galibiyet32
Beraberlik10
Mağlubiyet13
Atılan gol87
Yenilen gol611

Maç olayları

  1. 90'+4'Oyuncu değişikliğiJean Armel Drolé · Souleymane DoukaraAntalyaspor
  2. 90'+4'GolMurat Cem AkpinarTrabzonspor
  3. 89'Oyuncu değişikliğiMurat Cem Akpinar · Yusuf YaziciTrabzonspor
  4. 82'Oyuncu değişikliğiAbdülkadir Ömür · Olcay SahanTrabzonspor
  5. 73'Oyuncu değişikliğiSerdar Okzan · AmiltonAntalyaspor
  6. 70'Oyuncu değişikliğiJoão Pereira · Kamil Ahmet CorekciTrabzonspor
  7. 67'GolOlcay SahanTrabzonspor
  8. 62'Oyuncu değişikliğiDogukan Sinik · Zeki YildirimAntalyaspor
  9. 58'GolCaleb EkubanTrabzonspor
  10. 56'Sarı kartCharlesAntalyaspor
  11. 55'Sarı kartKamil Ahmet CorekciTrabzonspor
  12. 21'GolTony NwakaemeTrabzonspor
  13. 9'GolSouleymane DoukaraAntalyaspor

Maç istatistikleri

0Faul0
1Sarı kart1
0Kırmızı kart0
0Ofsayt0
0Korner0
0Kurtarış0
0%Topla oynama0%
4Şut1
4İsabetli şut1
100%Şut isabeti100%
0Penaltı golü0
0Penaltı0
0İsabetli pas0
0Pas0
0%Pas isabeti0%
0İsabetli orta0
0Orta0
0%Orta isabeti0%
0Uzun top0
0İsabetli uzun top0
0%Uzun top isabeti0%
0Engellenen şut0
0Başarılı müdahale0
0Müdahale0
0%Müdahale başarısı0%
0Top kapma0
0Başarılı uzaklaştırma0
0Uzaklaştırma0

Takım kadroları ve diziliş

Son maçlar ve form

Takımların geçmiş karşılaşmaları; skorlar ve sonuçlar veri kaynağından alınır.

Trabzonspor

Son 5 maç: 3G · 1B · 1M · 8 gol attı, 6 gol yedi

  • G@ Erzurum BBTurkish Super Lig · 16 Mar Cmt 16:00 TSİ0-1
  • Gvs Akhisar BelediyesporTurkish Super Lig · 09 Mar Cmt 16:00 TSİ2-1
  • B@ KasimpasaTurkish Super Lig · 04 Mar Pzt 20:00 TSİ2-2
  • G@ GoztepeTurkish Super Lig · 22 Şub Cum 20:30 TSİ1-3
  • Mvs AlanyasporTurkish Super Lig · 17 Şub Paz 16:00 TSİ0-2
Tüm sezon maçlarını aç →

Antalyaspor

Son 5 maç: 2G · 0B · 3M · 7 gol attı, 11 gol yedi

  • Gvs AlanyasporTurkish Super Lig · 16 Mar Cmt 19:00 TSİ3-0
  • M@ GalatasarayTurkish Super Lig · 11 Mar Pzt 20:00 TSİ5-0
  • Mvs AnkaragucuTurkish Super Lig · 01 Mar Cum 20:30 TSİ2-4
  • G@ SivassporTurkish Super Lig · 23 Şub Cmt 13:30 TSİ1-2
  • Mvs Istanbul BasaksehirTurkish Super Lig · 18 Şub Pzt 20:00 TSİ0-1
Tüm sezon maçlarını aç →

Son veri: 23 Eki Cum 23:25 TSİ