Canlı skorlara dön

Turkish Super Lig

Maç merkezi

MS

Besiktas · son maçlar

GBMGG

Ankaragucu · son maçlar

MMGGB
06 Mar Cum 20:00 TSİTüpras Stadyumu24.524 seyirci

Maç olayları animasyonu

MS
BES 2 – 1 ANK · MS
BESANK
Son alınan olay
90'+3' Gol

Ankaragucu

Ilhan Parlak

Yalnızca yeni maç olayı geldiğinde canlandırılır.

Sağlayıcının gol, kart ve değişiklik olaylarına dayalı şematik canlandırma. Kesintisiz top takibi ve yayın videosu içermez.

Takım karşılaştırma

Veri sağlayıcısının paylaştığı son maçlardan hesaplanır.

Form özetiBesiktasAnkaragucu
Oynanan maç55
Galibiyet32
Beraberlik11
Mağlubiyet12
Atılan gol94
Yenilen gol56

Maç olayları

  1. 90'+3'GolIlhan ParlakAnkaragucu
  2. 90'Oyuncu değişikliğiIlhan Parlak · Atila TuranAnkaragucu
  3. 90'Oyuncu değişikliğiMehmet Umut Nayir · Burak YilmazBesiktas
  4. 88'GolAdem LjajicBesiktas
  5. 84'Oyuncu değişikliğiEzequiel Scarione · Daniel LukasikAnkaragucu
  6. 83'Sarı kartKonrad MichalakAnkaragucu
  7. 82'Sarı kartRicardo FatyAnkaragucu
  8. 78'Oyuncu değişikliğiAdem Ljajic · Georges-Kévin N'KoudouBesiktas
  9. 68'Oyuncu değişikliğiSaba Lobjanidze · Sedat AgcayAnkaragucu
  10. 66'Oyuncu değişikliğiAbdoulay Diaby · Kevin-Prince BoatengBesiktas
  11. 52'Sarı kartMohamed ElnenyBesiktas
  12. 47'Sarı kartVíctor RuizBesiktas
  13. 41'Sarı kartJeremain LensBesiktas
  14. 38'Sarı kartSedat AgcayAnkaragucu
  15. 37'Sarı kartDaniel LukasikAnkaragucu
  16. 21'Sarı kartDever OrgillAnkaragucu
  17. 6'GolBurak YilmazBesiktas

Maç istatistikleri

Bu maç için ayrıntılı istatistik veri kaynağında bulunmuyor.

Takım kadroları ve diziliş

Son maçlar ve form

Takımların geçmiş karşılaşmaları; skorlar ve sonuçlar veri kaynağından alınır.

Besiktas

Son 5 maç: 3G · 1B · 1M · 9 gol attı, 5 gol yedi

  • G@ AlanyasporTurkish Super Lig · 28 Şub Cum 20:00 TSİ1-2
  • Bvs TrabzonsporTurkish Super Lig · 22 Şub Cmt 20:00 TSİ2-2
  • M@ Istanbul BasaksehirTurkish Super Lig · 14 Şub Cum 20:00 TSİ1-0
  • Gvs Gaziantep FKTurkish Super Lig · 08 Şub Cmt 17:00 TSİ3-0
  • G@ Caykur RizesporTurkish Super Lig · 01 Şub Cmt 17:00 TSİ1-2
Tüm sezon maçlarını aç →

Ankaragucu

Son 5 maç: 2G · 1B · 2M · 4 gol attı, 6 gol yedi

  • Mvs SivassporTurkish Super Lig · 01 Mar Paz 16:00 TSİ0-3
  • M@ GenclerbirligiTurkish Super Lig · 23 Şub Paz 16:00 TSİ1-0
  • Gvs FenerbahceTurkish Super Lig · 15 Şub Cmt 20:00 TSİ2-1
  • G@ Yeni MalatyasporTurkish Super Lig · 07 Şub Cum 20:00 TSİ0-1
  • Bvs KasimpasaTurkish Super Lig · 02 Şub Paz 13:30 TSİ1-1
Tüm sezon maçlarını aç →

Son veri: 24 Eki Cmt 00:59 TSİ