Canlı skorlara dön

Turkish Super Lig

Maç merkezi

MS

Denizlispor · son maçlar

MGMBM

Yeni Malatyaspor · son maçlar

MBMBM
06 Mar Cmt 16:00 TSİDenizli Atatürk Stadi

Maç olayları animasyonu

MS
DZL 3 – 2 YEN · MS
DZLYEN
Son alınan olay
90'+3' Sarı kart

Denizlispor

Radoslaw Murawski

Yalnızca yeni maç olayı geldiğinde canlandırılır.

Sağlayıcının gol, kart ve değişiklik olaylarına dayalı şematik canlandırma. Kesintisiz top takibi ve yayın videosu içermez.

Takım karşılaştırma

Veri sağlayıcısının paylaştığı son maçlardan hesaplanır.

Form özetiDenizlisporYeni Malatyaspor
Oynanan maç55
Galibiyet10
Beraberlik12
Mağlubiyet33
Atılan gol24
Yenilen gol78

Maç olayları

  1. 90'+3'Sarı kartRadoslaw MurawskiDenizlispor
  2. 90'+2'Sarı kartFernando ZuquiYeni Malatyaspor
  3. 90'Oyuncu değişikliğiUmut Bulut · Zeki YavruYeni Malatyaspor
  4. 90'Sarı kartZeki YavruYeni Malatyaspor
  5. 84'Oyuncu değişikliğiKubilay Kanatsizkus · Stephen MallanYeni Malatyaspor
  6. 83'Oyuncu değişikliğiOguz Yilmaz · Muris MesanovicDenizlispor
  7. 83'Oyuncu değişikliğiHasan Ayaroglu · Hadi SackoDenizlispor
  8. 83'Oyuncu değişikliğiVeton Tusha · Mix DiskerudDenizlispor
  9. 81'Sarı kartMuris MesanovicDenizlispor
  10. 80'GolHadi SackoDenizlispor
  11. 77'GolBenjamin TettehYeni Malatyaspor
  12. 67'Oyuncu değişikliğiMarvin Bakalorz · Recep NiyazDenizlispor
  13. 64'Oyuncu değişikliğiMoryké Fofana · Mustafa EskihellacYeni Malatyaspor
  14. 61'Sarı kartRecep NiyazDenizlispor
  15. 45'Oyuncu değişikliğiFernando Zuqui · Afriyie AcquahYeni Malatyaspor
  16. 44'GolRecep NiyazDenizlispor
  17. 31'GolHugo RodallegaDenizlispor
  18. 27'Oyuncu değişikliğiKubilay Aktas · FabianoDenizlispor
  19. 16'GolStephen MallanYeni Malatyaspor

Maç istatistikleri

Bu maç için ayrıntılı istatistik veri kaynağında bulunmuyor.

Takım kadroları ve diziliş

Son maçlar ve form

Takımların geçmiş karşılaşmaları; skorlar ve sonuçlar veri kaynağından alınır.

Denizlispor

Son 5 maç: 1G · 1B · 3M · 2 gol attı, 7 gol yedi

  • M@ BesiktasTurkish Super Lig · 26 Şub Cum 19:00 TSİ3-0
  • Gvs GenclerbirligiTurkish Super Lig · 20 Şub Cmt 16:00 TSİ1-0
  • M@ KonyasporTurkish Super Lig · 14 Şub Paz 13:30 TSİ2-0
  • Bvs AntalyasporTurkish Super Lig · 07 Şub Paz 16:00 TSİ1-1
  • M@ TrabzonsporTurkish Super Lig · 04 Şub Per 19:00 TSİ1-0
Tüm sezon maçlarını aç →

Yeni Malatyaspor

Son 5 maç: 0G · 2B · 3M · 4 gol attı, 8 gol yedi

  • Mvs BesiktasTurkish Super Lig · 02 Mar Sal 19:00 TSİ0-1
  • B@ GenclerbirligiTurkish Super Lig · 26 Şub Cum 16:00 TSİ1-1
  • Mvs KonyasporTurkish Super Lig · 20 Şub Cmt 16:00 TSİ2-3
  • B@ AntalyasporTurkish Super Lig · 15 Şub Pzt 19:00 TSİ1-1
  • Mvs TrabzonsporTurkish Super Lig · 08 Şub Pzt 19:00 TSİ0-2
Tüm sezon maçlarını aç →

Son veri: 24 Eki Cmt 03:38 TSİ