Canlı skorlara dön

Turkish Super Lig

Maç merkezi

MS

Caykur Rizespor · son maçlar

BMMBM

Sivasspor · son maçlar

GGBMM
27 Şub Cmt 16:00 TSİCaykur Didi Stadyumu

Maç olayları animasyonu

MS
CAY 0 – 0 SIV · MS
CAYSIV
Son alınan olay
90'+3' Sarı kart

Sivasspor

Olarenwaju Kayode

Yalnızca yeni maç olayı geldiğinde canlandırılır.

Sağlayıcının gol, kart ve değişiklik olaylarına dayalı şematik canlandırma. Kesintisiz top takibi ve yayın videosu içermez.

Takım karşılaştırma

Veri sağlayıcısının paylaştığı son maçlardan hesaplanır.

Form özetiCaykur RizesporSivasspor
Oynanan maç55
Galibiyet02
Beraberlik21
Mağlubiyet32
Atılan gol37
Yenilen gol76

Maç olayları

  1. 90'+3'Sarı kartOlarenwaju KayodeSivasspor
  2. 90'Oyuncu değişikliğiTyler Boyd · Max GradelSivasspor
  3. 85'Oyuncu değişikliğiDario Melnjak · Braian SamudioCaykur Rizespor
  4. 82'Oyuncu değişikliğiOlarenwaju Kayode · Mustapha YatabaréSivasspor
  5. 76'Oyuncu değişikliğiFabricio Baiano · Mykola MorozyukCaykur Rizespor
  6. 73'Sarı kartZiya ErdalSivasspor
  7. 68'Oyuncu değişikliğiKonrad Michalak · Erik SaboCaykur Rizespor
  8. 60'Oyuncu değişikliğiAli Sasal Vural · Muammer YildirimSivasspor
  9. 55'Sarı kartYassine MeriahCaykur Rizespor
  10. 45'Oyuncu değişikliğiMilan Skoda · Ismail KöybasiCaykur Rizespor
  11. 40'Sarı kartYasin PehlivanCaykur Rizespor
  12. 32'Kırmızı kartErdogan YesilyurtSivasspor
  13. 7'Sarı kartErik SaboCaykur Rizespor

Maç istatistikleri

Bu maç için ayrıntılı istatistik veri kaynağında bulunmuyor.

Takım kadroları ve diziliş

Son maçlar ve form

Takımların geçmiş karşılaşmaları; skorlar ve sonuçlar veri kaynağından alınır.

Caykur Rizespor

Son 5 maç: 0G · 2B · 3M · 3 gol attı, 7 gol yedi

  • B@ AnkaragucuTurkish Super Lig · 22 Şub Pzt 19:00 TSİ1-1
  • Mvs Erzurum BBTurkish Super Lig · 12 Şub Cum 19:00 TSİ0-2
  • M@ AlanyasporTurkish Super Lig · 06 Şub Cmt 16:00 TSİ2-1
  • Bvs KasimpasaTurkish Super Lig · 02 Şub Sal 19:00 TSİ1-1
  • M@ FenerbahceTurkish Super Lig · 30 Oca Cmt 19:00 TSİ1-0
Tüm sezon maçlarını aç →

Sivasspor

Son 5 maç: 2G · 1B · 2M · 7 gol attı, 6 gol yedi

  • Gvs KayserisporTurkish Super Lig · 21 Şub Paz 16:00 TSİ2-0
  • G@ AnkaragucuTurkish Super Lig · 07 Şub Paz 16:00 TSİ1-4
  • Bvs Erzurum BBTurkish Super Lig · 03 Şub Çar 13:30 TSİ0-0
  • M@ AlanyasporTurkish Super Lig · 31 Oca Paz 16:00 TSİ3-1
  • M@ KasimpasaTurkish Super Lig · 25 Oca Pzt 16:00 TSİ2-0
Tüm sezon maçlarını aç →

Son veri: 24 Eki Cmt 07:01 TSİ