Canlı skorlara dönMS
Turkish Super Lig
Maç merkezi
Fatih Karagümrük · son maçlar
MMBGM
Konyaspor · son maçlar
GMBGM
10 Oca Paz 13:30 TSİTurka Arac Muayene Kocaeli Stadyumu
Takım karşılaştırma
Veri sağlayıcısının paylaştığı son maçlardan hesaplanır.
| Form özeti | Fatih Karagümrük | Konyaspor |
|---|---|---|
| Oynanan maç | 5 | 5 |
| Galibiyet | 1 | 2 |
| Beraberlik | 1 | 1 |
| Mağlubiyet | 3 | 2 |
| Atılan gol | 6 | 8 |
| Yenilen gol | 10 | 8 |
Canlı görsel anlatım
Saha animasyonu maç olaylarıyla güncellenir.
KNY 1 – 2 KAR
MSKAR
KNY
90'+3' Sarı kart · KonyasporOLAY ANİMASYONU
Olay verisine göre canlandırmadır; gerçek yayın videosu veya top koordinatı değildir.
Canlı maç anlatımı90'+3'
Sarı kart· Konyaspor
Artem Kravets (Konyaspor) Yellow Card at 93'
Konyaspor4-5-1
Maç akışı
Kaynak verisi- 56'Oyuncu değişikliğiKonyasporErdon Daci · Levan ShengeliaErdon Daci (Konyaspor) Substitution at 56'
- 66'GolFatih KaragümrükAndrea BertolacciAndrea Bertolacci (Fatih Karagümrük) Goal at 66'
- 67'Oyuncu değişikliğiKonyasporOmer Sahiner · Guilherme SityáOmer Sahiner (Konyaspor) Substitution at 67'
- 71'Oyuncu değişikliğiFatih KaragümrükJimmy Durmaz · Andrea BertolacciJimmy Durmaz (Fatih Karagümrük) Substitution at 71'
- 75'Oyuncu değişikliğiKonyasporMusa Cagiran · Sokol CikalleshiMusa Cagiran (Konyaspor) Substitution at 75'
- 75'Oyuncu değişikliğiKonyasporZymer Bytyqi · Deni MilosevicZymer Bytyqi (Konyaspor) Substitution at 75'
- 78'Oyuncu değişikliğiFatih KaragümrükArtur Sobiech · Mevlut ErdinçArtur Sobiech (Fatih Karagümrük) Substitution at 78'
- 81'GolFatih KaragümrükBadou N'DiayeBadou N'Diaye (Fatih Karagümrük) Goal at 81'
- 84'GolKonyasporMarko JevtovicMarko Jevtovic (Konyaspor) Goal at 84'
- 86'Sarı kartFatih KaragümrükFatih KuruçukFatih Kuruçuk (Fatih Karagümrük) Yellow Card at 86'
- 87'Oyuncu değişikliğiFatih KaragümrükVato Arveladze · Fabio BoriniVato Arveladze (Fatih Karagümrük) Substitution at 87'
- 87'Sarı kartFatih KaragümrükAlassane NdaoAlassane Ndao (Fatih Karagümrük) Yellow Card at 87'
- 88'Sarı kartKonyasporAhmet CalikAhmet Calik (Konyaspor) Yellow Card at 88'
- 88'Sarı kartFatih KaragümrükBadou N'DiayeBadou N'Diaye (Fatih Karagümrük) Yellow Card at 88'
- 90'+3'Sarı kartKonyasporArtem KravetsArtem Kravets (Konyaspor) Yellow Card at 93'
Maç olayları
- 90'+3'Sarı kartArtem KravetsKonyaspor
- 88'Sarı kartBadou N'DiayeFatih Karagümrük
- 88'Sarı kartAhmet CalikKonyaspor
- 87'Sarı kartAlassane NdaoFatih Karagümrük
- 87'Oyuncu değişikliğiVato Arveladze · Fabio BoriniFatih Karagümrük
- 86'Sarı kartFatih KuruçukFatih Karagümrük
- 84'GolMarko JevtovicKonyaspor
- 81'GolBadou N'DiayeFatih Karagümrük
- 78'Oyuncu değişikliğiArtur Sobiech · Mevlut ErdinçFatih Karagümrük
- 75'Oyuncu değişikliğiZymer Bytyqi · Deni MilosevicKonyaspor
- 75'Oyuncu değişikliğiMusa Cagiran · Sokol CikalleshiKonyaspor
- 71'Oyuncu değişikliğiJimmy Durmaz · Andrea BertolacciFatih Karagümrük
- 67'Oyuncu değişikliğiOmer Sahiner · Guilherme SityáKonyaspor
- 66'GolAndrea BertolacciFatih Karagümrük
- 56'Oyuncu değişikliğiErdon Daci · Levan ShengeliaKonyaspor
Maç istatistikleri
Bu maç için ayrıntılı istatistik veri kaynağında bulunmuyor.
Takım kadroları ve diziliş
Fatih Karagümrük
İlk 11
- 2Emiliano VivianoG
- 37Gastón CampiD
- 29Jure BalkovecD
- 26Vegar HedenstadD
- 22Fatih KuruçukD
- 6Lucas BigliaM
- 91Andrea BertolacciM
- 16Fabio BoriniM
- 18Alassane NdaoM
- 20Badou N'DiayeM
- 11Mevlut ErdinçF
Yedekler
- 93Aykut ÖzerSUB
- 28Ramazan CivelekSUB
- 71Jimmy DurmazSUB
- 25Yavuz Ulas GencSUB
- 3Alparslan ErdemSUB
- 24Vato ArveladzeSUB
- 23Aksel AktasSUB
- 9Artur SobiechSUB
- 21Murat SarigülSUB
- 96Emre ColakSUB
Konyaspor
İlk 11
- 13Ibrahim SehicG
- 89Nejc SkubicD
- 12Guilherme SityáD
- 8Marko JevtovicD
- 6Ahmet CalikD
- 16Oguz Kagan GuctekinM
- 18Amir HadziahmetovicM
- 17Sokol CikalleshiM
- 11Deni MilosevicM
- 19Levan ShengeliaM
- 23Artem KravetsF
Yedekler
- 7Omer SahinerSUB
- 20Ismail GuvenSUB
- 24Dogan GolpekSUB
- 14Zymer BytyqiSUB
- 77Sener KayaSUB
- 88Erdon DaciSUB
- 5Marin AnicicSUB
- 32Ali KarakayaSUB
- 34Eray BirniçanSUB
- 28Musa CagiranSUB
Son maçlar ve form
Takımların geçmiş karşılaşmaları; skorlar ve sonuçlar veri kaynağından alınır.
Fatih Karagümrük
Son 5 maç: 1G · 1B · 3M · 6 gol attı, 10 gol yedi
- M@ AntalyasporTurkish Super Lig · 06 Oca Çar 19:00 TSİ3-1
- Mvs TrabzonsporTurkish Super Lig · 03 Oca Paz 16:00 TSİ1-2
- B@ GoztepeTurkish Super Lig · 26 Ara Cmt 16:00 TSİ1-1
- Gvs GalatasarayTurkish Super Lig · 18 Ara Cum 19:00 TSİ2-1
- M@ HataysporTurkish Super Lig · 12 Ara Cmt 13:30 TSİ3-1
Konyaspor
Son 5 maç: 2G · 1B · 2M · 8 gol attı, 8 gol yedi
- Gvs GalatasarayTurkish Super Lig · 05 Oca Sal 19:00 TSİ4-3
- M@ HataysporTurkish Super Lig · 02 Oca Cmt 19:00 TSİ2-1
- Bvs Caykur RizesporTurkish Super Lig · 28 Ara Pzt 16:00 TSİ1-1
- G@ KayserisporTurkish Super Lig · 24 Ara Per 16:00 TSİ1-2
- Mvs SivassporTurkish Super Lig · 21 Ara Pzt 19:00 TSİ0-1
Son veri: 23 Eki Cum 16:23 TSİ
