Canlı skorlara dönMS
Turkish Super Lig
Maç merkezi
Kasimpasa · son maçlar
BBMGG
Fenerbahce · son maçlar
MGGMG
28 Şub Pzt 20:00 TSİRecep Tayyip Erdogan Stadyumu2.313 seyirci
Canlı görsel anlatım
Saha animasyonu maç olaylarıyla güncellenir.
FEN 2 – 1 KAS
MSKAS
FEN
90'+7' Kırmızı kart · KasimpasaOLAY ANİMASYONU
Olay verisine göre canlandırmadır; gerçek yayın videosu veya top koordinatı değildir.
Canlı maç anlatımı90'+7'
Kırmızı kart· Kasimpasa
Awer Mabil (Kasimpasa) Red Card at 97'
Fenerbahce4-5-1
Maç akışı
Kaynak verisi- 6'GolFenerbahceMiha ZajcMiha Zajc (Fenerbahce) Goal at 6'
- 48'Sarı kartKasimpasaValentin EyssericValentin Eysseric (Kasimpasa) Yellow Card at 48'
- 60'Oyuncu değişikliğiKasimpasaJackson Muleka · Umut BozokJackson Muleka (Kasimpasa) Substitution at 60'
- 60'Oyuncu değişikliğiKasimpasaAwer Mabil · Mamadou FallAwer Mabil (Kasimpasa) Substitution at 60'
- 60'Oyuncu değişikliğiKasimpasaMichal Travnik · Valentin EyssericMichal Travnik (Kasimpasa) Substitution at 60'
- 66'Oyuncu değişikliğiFenerbahceSerdar Dursun · Mergim BerishaSerdar Dursun (Fenerbahce) Substitution at 66'
- 66'Oyuncu değişikliğiFenerbahceMert Yandas · Arda GülerMert Yandas (Fenerbahce) Substitution at 66'
- 67'GolKasimpasaJackson MulekaJackson Muleka (Kasimpasa) Goal at 67'
- 81'Oyuncu değişikliğiFenerbahceDimitris Pelkas · Irfan Can KahveciDimitris Pelkas (Fenerbahce) Substitution at 81'
- 86'Sarı kartFenerbahceSerdar DursunSerdar Dursun (Fenerbahce) Yellow Card at 86'
- 90'Oyuncu değişikliğiFenerbahceEnner Valencia · Miha ZajcEnner Valencia (Fenerbahce) Substitution at 90'
- 90'+1'GolFenerbahceAttila SzalaiAttila Szalai (Fenerbahce) Goal at 91'
- 90'+3'Sarı kartKasimpasaEren ElmaliEvren Eren Elmaci (Kasimpasa) Yellow Card at 93'
- 90'+4'Sarı kartKasimpasaUros SpajicUros Spajic (Kasimpasa) Yellow Card at 94'
- 90'+5'Oyuncu değişikliğiKasimpasaRyan Donk · Uros SpajicRyan Donk (Kasimpasa) Substitution at 95'
- 90'+7'Sarı kartKasimpasaRyan DonkRyan Donk (Kasimpasa) Yellow Card at 97'
- 90'+7'Sarı kartKasimpasaAwer MabilAwer Mabil (Kasimpasa) Yellow Card at 97'
- 90'+7'Kırmızı kartKasimpasaAwer MabilAwer Mabil (Kasimpasa) Red Card at 97'
Takım karşılaştırma
Veri sağlayıcısının paylaştığı son maçlardan hesaplanır.
| Form özeti | Kasimpasa | Fenerbahce |
|---|---|---|
| Oynanan maç | 5 | 5 |
| Galibiyet | 2 | 3 |
| Beraberlik | 2 | 0 |
| Mağlubiyet | 1 | 2 |
| Atılan gol | 12 | 12 |
| Yenilen gol | 9 | 9 |
Maç olayları
- 90'+7'Kırmızı kartAwer MabilKasimpasa
- 90'+7'Sarı kartAwer MabilKasimpasa
- 90'+7'Sarı kartRyan DonkKasimpasa
- 90'+5'Oyuncu değişikliğiRyan Donk · Uros SpajicKasimpasa
- 90'+4'Sarı kartUros SpajicKasimpasa
- 90'+3'Sarı kartEren ElmaliKasimpasa
- 90'+1'GolAttila SzalaiFenerbahce
- 90'Oyuncu değişikliğiEnner Valencia · Miha ZajcFenerbahce
- 86'Sarı kartSerdar DursunFenerbahce
- 81'Oyuncu değişikliğiDimitris Pelkas · Irfan Can KahveciFenerbahce
- 67'GolJackson MulekaKasimpasa
- 66'Oyuncu değişikliğiMert Yandas · Arda GülerFenerbahce
- 66'Oyuncu değişikliğiSerdar Dursun · Mergim BerishaFenerbahce
- 60'Oyuncu değişikliğiMichal Travnik · Valentin EyssericKasimpasa
- 60'Oyuncu değişikliğiAwer Mabil · Mamadou FallKasimpasa
- 60'Oyuncu değişikliğiJackson Muleka · Umut BozokKasimpasa
- 48'Sarı kartValentin EyssericKasimpasa
- 6'GolMiha ZajcFenerbahce
Maç istatistikleri
Bu maç için ayrıntılı istatistik veri kaynağında bulunmuyor.
Takım kadroları ve diziliş
Kasimpasa
İlk 11
- 1Ertugrul TaskiranG
- 15Tarkan SerbestD
- 18Eren ElmaliD
- 93Uros SpajicD
- 94Florent HadergjonajD
- 70Mamadou FallM
- 34Dogucan HaspolatM
- 10Haris HajradinovicM
- 13Valentin EyssericM
- 12Mortadha Ben OuanesM
- 19Umut BozokF
Yedekler
- 9Rayane AabidSUB
- 26Mehmet YildirimSUB
- 28Tunay TorunSUB
- 40Jackson MulekaSUB
- 4Ryan DonkSUB
- 25Tomas BreckaSUB
- 45Awer MabilSUB
- 23Harun TekinSUB
- 7Michal TravnikSUB
- 17Ahment EnginSUB
Fenerbahce
İlk 11
- 1Altay BayindirG
- 4Serdar AzizD
- 3Kim Min-JaeD
- 21Bright Osayi-SamuelD
- 41Attila SzalaiD
- 17Irfan Can KahveciM
- 27Miguel SilvaM
- 25Arda GülerM
- 9Diego RossiM
- 26Miha ZajcM
- 11Mergim BerishaF
Yedekler
- 33Cagtay KurukalipSUB
- 30Nazim SangaréSUB
- 13Enner ValenciaSUB
- 8Mert YandasSUB
- 7Ozan TufanSUB
- 5José SosaSUB
- 19Serdar DursunSUB
- 35Berke ÖzerSUB
- 14Dimitris PelkasSUB
- 32Marcel TisserandSUB
Son maçlar ve form
Takımların geçmiş karşılaşmaları; skorlar ve sonuçlar veri kaynağından alınır.
Kasimpasa
Son 5 maç: 2G · 2B · 1M · 12 gol attı, 9 gol yedi
- B@ KonyasporTurkish Super Lig · 18 Şub Cum 20:00 TSİ4-4
- Bvs AlanyasporTurkish Super Lig · 13 Şub Paz 19:00 TSİ2-2
- M@ TrabzonsporTurkish Super Lig · 05 Şub Cmt 16:00 TSİ1-0
- Gvs KayserisporTurkish Super Lig · 23 Oca Paz 13:30 TSİ3-1
- G@ GalatasarayTurkish Super Lig · 20 Oca Per 20:00 TSİ1-3
Fenerbahce
Son 5 maç: 3G · 0B · 2M · 12 gol attı, 9 gol yedi
- M@ Slavia PragueUEFA Conference League · 24 Şub Per 23:00 TSİ3-2
- Gvs HataysporTurkish Super Lig · 20 Şub Paz 19:00 TSİ2-0
- Gvs Fatih KaragümrükClub Friendly · 18 Şub Cum 17:00 TSİ4-2
- Mvs Slavia PragueUEFA Conference League · 17 Şub Per 20:45 TSİ2-3
- G@ GiresunsporTurkish Super Lig · 12 Şub Cmt 16:00 TSİ1-2
Son veri: 23 Eki Cum 21:59 TSİ
