Canlı skorlara dön

Turkish Super Lig

Maç merkezi

MS

Gaziantep FK · son maçlar

BMMGB

Besiktas · son maçlar

GGGBG
25 Ara Paz 16:00 TSİGaziantep Stadyumu7.944 seyirciHakem: Atilla Karaoglan

Maç olayları animasyonu

MS
GAZ 1 – 1 BES · MS
GAZBES
Son alınan olay
90'+8' Sarı kart

Besiktas

Salih Ucan

Yalnızca yeni maç olayı geldiğinde canlandırılır.

Sağlayıcının gol, kart ve değişiklik olaylarına dayalı şematik canlandırma. Kesintisiz top takibi ve yayın videosu içermez.

Takım karşılaştırma

Veri sağlayıcısının paylaştığı son maçlardan hesaplanır.

Form özetiGaziantep FKBesiktas
Oynanan maç55
Galibiyet14
Beraberlik21
Mağlubiyet20
Atılan gol613
Yenilen gol85

Maç olayları

  1. 90'+8'Sarı kartSalih UcanBesiktas
  2. 90'+1'Sarı kartAlexander MerkelGaziantep FK
  3. 88'Oyuncu değişikliğiHalil Pehlivan · Matej HanousekGaziantep FK
  4. 88'Oyuncu değişikliğiArda Kizildag · Mustafa EskihellacGaziantep FK
  5. 86'GolWout WeghorstBesiktas
  6. 81'Sarı kartErtugrul ErsoyGaziantep FK
  7. 78'Oyuncu değişikliğiLazar Markovic · João FigueiredoGaziantep FK
  8. 73'Oyuncu değişikliğiÁngelo Sagal · Furkan SoyalpGaziantep FK
  9. 71'GolJoão FigueiredoGaziantep FK
  10. 67'Oyuncu değişikliğiArthur Masuaku · Umut MerasBesiktas
  11. 67'Oyuncu değişikliğiJackson Muleka · Necip UysalBesiktas
  12. 45'Oyuncu değişikliğiNathan Redmond · Georges-Kévin N'KoudouBesiktas
  13. 45'Oyuncu değişikliğiSalih Ucan · Atiba HutchinsonBesiktas
  14. 28'Sarı kartMarko JevtovicGaziantep FK
  15. 25'Sarı kartGeorges-Kévin N'KoudouBesiktas
  16. 1'Sarı kartGünay GüvencGaziantep FK

Maç istatistikleri

Bu maç için ayrıntılı istatistik veri kaynağında bulunmuyor.

Takım kadroları ve diziliş

Son maçlar ve form

Takımların geçmiş karşılaşmaları; skorlar ve sonuçlar veri kaynağından alınır.

Gaziantep FK

Son 5 maç: 1G · 2B · 2M · 6 gol attı, 8 gol yedi

  • B@ Fatih KaragümrükTurkish Super Lig · 13 Kas Paz 14:30 TSİ3-3
  • Mvs KayserisporTurkish Super Lig · 06 Kas Paz 14:30 TSİ1-2
  • M@ AlanyasporTurkish Super Lig · 29 Eki Cmt 20:00 TSİ2-0
  • G@ KonyasporTurkish Super Lig · 15 Eki Cmt 20:00 TSİ0-1
  • Bvs Adana DemirsporTurkish Super Lig · 07 Eki Cum 20:00 TSİ1-1
Tüm sezon maçlarını aç →

Besiktas

Son 5 maç: 4G · 1B · 0M · 13 gol attı, 5 gol yedi

  • Gvs GiresunsporClub Friendly · 15 Ara Per 14:00 TSİ5-3
  • Gvs KVC WesterloClub Friendly · 11 Ara Paz 19:00 TSİ1-0
  • Gvs Royal Charleroi SCClub Friendly · 08 Ara Per 19:00 TSİ2-1
  • Bvs Fatih KaragümrükClub Friendly · 02 Ara Cum 19:00 TSİ1-1
  • Gvs IstanbulsporClub Friendly · 29 Kas Sal 19:00 TSİ4-0
Tüm sezon maçlarını aç →

Son veri: 24 Eki Cmt 01:36 TSİ