Canlı skorlara dön

Turkish Super Lig

Maç merkezi

MS

Trabzonspor · son maçlar

MMGMG

Adana Demirspor · son maçlar

GBBGB
12 Mar Paz 16:00 TSİPapara Park15.390 seyirciHakem: Abdulkadir Bitigen

Maç olayları animasyonu

MS
TRAB 4 – 1 ADD · MS
TRABADD
Son alınan olay
90'+8' Sarı kart

Adana Demirspor

Cherif Ndiaye

Yalnızca yeni maç olayı geldiğinde canlandırılır.

Sağlayıcının gol, kart ve değişiklik olaylarına dayalı şematik canlandırma. Kesintisiz top takibi ve yayın videosu içermez.

Takım karşılaştırma

Veri sağlayıcısının paylaştığı son maçlardan hesaplanır.

Form özetiTrabzonsporAdana Demirspor
Oynanan maç55
Galibiyet22
Beraberlik03
Mağlubiyet30
Atılan gol58
Yenilen gol64

Maç olayları

  1. 90'+8'Sarı kartCherif NdiayeAdana Demirspor
  2. 90'+4'GolUmut BozokTrabzonspor
  3. 87'Oyuncu değişikliğiFredrik Gulbrandsen · Benjamin StambouliAdana Demirspor
  4. 81'GolEdin ViscaTrabzonspor
  5. 78'GolVitor HugoTrabzonspor
  6. 76'Oyuncu değişikliğiEdin Visca · Manolis SiopisTrabzonspor
  7. 76'Oyuncu değişikliğiEren Elmali · Jens Stryger LarsenTrabzonspor
  8. 75'Oyuncu değişikliğiFurkan Soyalp · Emre AkbabaAdana Demirspor
  9. 70'Oyuncu değişikliğiMarek Hamsik · Yusuf YaziciTrabzonspor
  10. 59'Oyuncu değişikliğiUmut Bozok · Enis BardhiTrabzonspor
  11. 45'+1'GolBadou N'DiayeAdana Demirspor
  12. 45'Oyuncu değişikliğiLazar Markovic · Dogucan HaspolatTrabzonspor
  13. 34'Oyuncu değişikliğiJorge Morel · Babajide DavidAdana Demirspor
  14. 34'Oyuncu değişikliğiCherif Ndiaye · Yusuf SariAdana Demirspor
  15. 22'Kırmızı kartYounès BelhandaAdana Demirspor
  16. 21'Sarı kartBruno PeresTrabzonspor
  17. 8'GolYusuf YaziciTrabzonspor

Maç istatistikleri

Bu maç için ayrıntılı istatistik veri kaynağında bulunmuyor.

Takım kadroları ve diziliş

Son maçlar ve form

Takımların geçmiş karşılaşmaları; skorlar ve sonuçlar veri kaynağından alınır.

Trabzonspor

Son 5 maç: 2G · 0B · 3M · 5 gol attı, 6 gol yedi

  • Mvs UmraniyesporTurkish Super Lig · 04 Mar Cmt 16:00 TSİ1-2
  • M@ FC BaselUEFA Conference League · 23 Şub Per 23:00 TSİ2-0
  • Gvs FC BaselUEFA Conference League · 16 Şub Per 20:45 TSİ1-0
  • M@ GalatasarayTurkish Super Lig · 05 Şub Paz 19:00 TSİ2-1
  • Gvs AntalyasporTurkish Super Lig · 01 Şub Çar 20:00 TSİ2-0
Tüm sezon maçlarını aç →

Adana Demirspor

Son 5 maç: 2G · 3B · 0M · 8 gol attı, 4 gol yedi

  • Gvs HataysporTurkish Super Lig · 05 Mar Paz 19:00 TSİ3-0
  • B@ UmraniyesporTurkish Super Lig · 26 Şub Paz 16:00 TSİ1-1
  • Bvs FenerbahceTurkish Super Lig · 02 Şub Per 20:00 TSİ1-1
  • G@ SivassporTurkish Super Lig · 28 Oca Cmt 13:30 TSİ1-2
  • Bvs GiresunsporTurkish Super Lig · 20 Oca Cum 20:00 TSİ1-1
Tüm sezon maçlarını aç →

Son veri: 23 Eki Cum 23:09 TSİ