Canlı skorlara dönMS
Turkish Super Lig
Maç merkezi
Caykur Rizespor · son maçlar
MGMMM
Gaziantep FK · son maçlar
GMMBG
17 Mar Paz 13:30 TSİCaykur Didi Stadyumu3.637 seyirciHakem: Abdulkadir Bitigen
Maç olayları animasyonu
MSCAY 3 – 1 GAZ · MS
CAYGAZ
Son alınan olay
90'+7' Gol
Caykur Rizespor
Altin Zeqiri
Yalnızca yeni maç olayı geldiğinde canlandırılır.
Sağlayıcının gol, kart ve değişiklik olaylarına dayalı şematik canlandırma. Kesintisiz top takibi ve yayın videosu içermez.
Takım karşılaştırma
Veri sağlayıcısının paylaştığı son maçlardan hesaplanır.
| Form özeti | Caykur Rizespor | Gaziantep FK |
|---|---|---|
| Oynanan maç | 5 | 5 |
| Galibiyet | 1 | 2 |
| Beraberlik | 0 | 1 |
| Mağlubiyet | 4 | 2 |
| Atılan gol | 6 | 6 |
| Yenilen gol | 13 | 5 |
Maç olayları
- 90'+7'GolAltin ZeqiriCaykur Rizespor
- 90'Oyuncu değişikliğiAttila Mocsi · Martin MinchevCaykur Rizespor
- 88'Oyuncu değişikliğiLazar Markovic · Alexandru MaximGaziantep FK
- 88'Oyuncu değişikliğiAliou Badji · Papy DjilobodjiGaziantep FK
- 84'GolIbrahim OlawoyinCaykur Rizespor
- 83'Oyuncu değişikliğiDal Varesanovic · Babajide DavidCaykur Rizespor
- 82'Oyuncu değişikliğiMax Gradel · Deian SorescuGaziantep FK
- 82'Oyuncu değişikliğiMarko Jevtovic · Jamiro MonteiroGaziantep FK
- 77'Oyuncu değişikliğiFurkan Soyalp · Ogün ÖzçiçekGaziantep FK
- 64'GolSalem M'BakataCaykur Rizespor
- 59'Sarı kartAlexandru MaximGaziantep FK
- 59'Oyuncu değişikliğiAdolfo Gaich · Muammer SarıKayaCaykur Rizespor
- 54'GolDeian SorescuGaziantep FK
- 45'Oyuncu değişikliğiAltin Zeqiri · Gustavo SauerCaykur Rizespor
- 35'Sarı kartCasper NielsenCaykur Rizespor
- 21'Sarı kartSalem M'BakataGaziantep FK
Maç istatistikleri
Bu maç için ayrıntılı istatistik veri kaynağında bulunmuyor.
Takım kadroları ve diziliş
Gaziantep FK4-5-1
Caykur Rizespor
İlk 11
- 23Gökhan AkkanG
- 2Khusniddin AlikulovD
- 53Emir Han TopcuD
- 5Casper NielsenD
- 37Taha SahinD
- 10Ibrahim OlawoyinM
- 28Babajide DavidM
- 11Gustavo SauerM
- 6Jonjo ShelveyM
- 24Muammer SarıKayaM
- 89Martin MinchevF
Yedekler
- 8Dal VaresanovicSUB
- 77Altin ZeqiriSUB
- 4Attila MocsiSUB
- 3Halil PehlivanSUB
- 19Oumar DioufSUB
- 9Adolfo GaichSUB
- 27Eray KorkmazSUB
- 16Anil YasarSUB
- 1Tarik CetinSUB
- 20Mame FayeSUB
Gaziantep FK
İlk 11
- 33Florin NitaG
- 22Salem M'BakataD
- 15Ertugrul ErsoyD
- 63Nicolas NkoulouD
- 3Papy DjilobodjiD
- 23Jamiro MonteiroM
- 18Deian SorescuM
- 44Alexandru MaximM
- 61Ogün ÖzçiçekM
- 11Mustafa EskihellacM
- 70Denis DragusF
Yedekler
- 26Mirza CihanSUB
- 19Batuhan Ahmet SenSUB
- 5Furkan SoyalpSUB
- 50Lazar MarkovicSUB
- 10Max GradelSUB
- 91Bahadir GolgeliSUB
- 4Arda KizildagSUB
- 13Júnior MoraisSUB
- 8Marko JevtovicSUB
- 7Aliou BadjiSUB
Son maçlar ve form
Takımların geçmiş karşılaşmaları; skorlar ve sonuçlar veri kaynağından alınır.
Caykur Rizespor
Son 5 maç: 1G · 0B · 4M · 6 gol attı, 13 gol yedi
- M@ GalatasarayTurkish Super Lig · 08 Mar Cum 20:00 TSİ6-2
- Gvs KayserisporTurkish Super Lig · 02 Mar Cmt 16:00 TSİ3-0
- M@ SamsunsporTurkish Super Lig · 23 Şub Cum 20:00 TSİ3-0
- Mvs FenerbahceTurkish Super Lig · 17 Şub Cmt 19:00 TSİ1-3
- M@ SivassporTurkish Super Lig · 11 Şub Paz 13:30 TSİ1-0
Gaziantep FK
Son 5 maç: 2G · 1B · 2M · 6 gol attı, 5 gol yedi
- Gvs BesiktasTurkish Super Lig · 11 Mar Pzt 20:30 TSİ2-0
- M@ AntalyasporTurkish Super Lig · 04 Mar Pzt 20:00 TSİ1-0
- Mvs Istanbul BasaksehirTurkish Super Lig · 24 Şub Cmt 16:00 TSİ0-2
- Bvs SamsunsporTurkish Super Lig · 18 Şub Paz 16:00 TSİ1-1
- G@ IstanbulsporTurkish Super Lig · 11 Şub Paz 16:00 TSİ1-3
Son veri: 24 Eki Cmt 04:43 TSİ
